Vstupenky

Rezervace

Vstupenky rezervujeme v předprodeji 7 kalendářních dnů, po uplynutí této doby se vracejí do prodejeRezervace vstupenek je zastavena týden před konáním koncertu.

 

Prodej

  • on-line: v našem online kalendáři koncertů
  • ve filharmonickém předprodeji: Besední ulice, Brno (po schodech dolů z nádvoří Besedního domu). Otevírací hodiny předprodeje pondělí – úterý 8:00 – 13:00, středa – pátek 13:00 – 18:00).
  • na místě: vstupenky na všechny koncerty lze zakoupit v místě konání koncertu nejdříve 3/4 hodiny před jeho začátkem

 

Festival na míru

Sestavte si svůj festival na míru se zvýhodněným vstupným. Při koupi vstupenek alespoň na 2 koncerty získáte slevu 20 %, na tři 30 % a na čtyři 40 % a pět a více slevu 50 %.

 

Slevy na jednotlivé vstupenky

ITIC – 30%
dítě, student (ISIC/ECA) – 50%
ZTP/ZPT+ – 50%
senior, SENIOR PAS – 50%
abonent FB, partner FB – 50%
umělecké obory – 80%

Nárok na slevu při koupi vstupenky doložíte platným dokladem opravňujícím ke slevě nebo se odkážete na zdroj informace o slevě.

Vybrané slevy je možné uplatnit i při nákupu on-line. Při případné kontrole při vstupu do sálu se prokážete dokladem, který vás ke slevě opravňuje nebo zmíníte název partnerské instituce či firmy, případně uvedete zdroj informace o slevě.

V případě partnerských vstupenek na Moravský podzim můžete uplatnit slevu i pro doprovod.

 

Obchodní podmínky, podmínky pro udělení slev

  • nárok na slevu je nutno doložit platným dokladem opravňujícím ke slevě při koupi vstupenky či abonmá
  • vybrané slevy je možné uplatnit i při nákupu on-line, platný doklad je nutno doložit při kontrole vstupenek při vstupu do sálu

 

Vrácení vstupenky a storno

Stornování vstupenky v podobě vrácení finanční částky není možné. Vstupenky je možné vrátit (nejpozději 5 dnů před koncertem) výměnou za jinou vstupenku ve stejné nebo vyšší cenové hodnotě. Vstupenku nelze vrátit 4 a méně dnů před koncertem.

Vstupenky lze uhradit hotově či kartou. Nepřijímáme SODEXO pasy, karty BenefitPlus, ani jiné peněžní alternativy. Pokud však potřebujete, můžeme vstupenky vystavit na fakturu.